درباره شرکت

شرکت نیروگاه های بادی توان گستر رامان

(وات ویند)


شرکت نیروگاه های بادی توان گستر رامان با شماره ثبت ۴۹۱۸۴۵ تنها نمایندگی “نسل جدید توربین های بادی اینولاکس” در ایران می باشد.

 چشم انداز شرکت

جایگزین کردن انرژی باد به عنوان منبع اصلی تامین انرژی در ایران و خاورمیانه

ماموريت شرکت

شرکت وات ویند ماموریت خود را ایجاد تحول در صنعت تولید انرژی برق کشور از طریق سیستم هایی با راندمان بسیار بالا، سبز و دوستدار طبیعت می داند و با بالفعل کردن پتانسیل‌های کشور در زمینه تولید انرژی برق بادی و توسعه تکنولوژی و همچنین مدیریت بهره‌برداری از تاسیسات ایجاد شده در نقش یک نهاد توسعه‌ای ظاهر شده و با شناسایی و جذب سرمایه‌های بخش خصوصی به توسعه ظرفیت‌ها در این حوزه کمک خواهد نمود.

ارايه محصولات و خدمات با کيفيت و قیمت رقابتی با خلق محیطی امیدبخش برای ذینفعان که باعث بهبود زندگی مشتريان، کارآفرینی و اشتغال­زایی خواهد شد، به گونه­ای که همگان ما را با رشد پايدار، رهبری بازار و تعهد به ارزش­های اخلاقی و مسئوليت­های اجتماعی بشناسند.

شرکت وات ویند علاوه بر مدیریت طرح‏ها، پروژه‌ها و مدیریت بهره برداری بهینه، از طریق توسعه و ارتقاء پیمانکاران و مشاورین به بهبود ظرفیت‌های مدیریتی و مهندسی در داخل کشور و صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور و در نتیجه ارتقاء سطح مدیریت صنعت برق بادی و اقتصاد کشور کمک خواهد کرد.

شرکت وات ویند در راستای سیاست‌ها و ماموریت‌های تعیین شده در صنعت برق بادی در زمینه راهبری و مدیریت دستیابی، بومی‌سازی و به کارگیری فناوری‌های نوین در صنعت تولید برق با نیروی باد با شناخت نیازهای کشور و منطقه و نگاه به آینده از طریق جلب مشارکت کارکنان، پیمانکاران و مشاوران و مراکز علمی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور اقدام می‏نماید.

از اينکه جامعه، ما را به‌عنوان شرکتی معتبر، تغییردهنده قواعد تولید انرژی، یادگیرنده، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم و به راه دراز باقيمانده و مسئوليت‌های سنگين خود نيز واقفيم.

هدف ما ارائه انرژی مقرون بصرفه و پایدار برای همه و در همه جا حتی در مناطق کم باد می باشد . این توربین ها نه تنها برای محیط زیست خطری ندارند بلکه در حفظ محیط زیست و حیات پرندگان و همچنین کاهش آلودگی هوا نقش تأثیرگذاری خواهند داشت. از مزایای دیگر آن ها میتوان به فراهم کردن انرژی پاک و ارزان قیمتی اشاره کرد که در همه جا و در دسترس همگان قرار خواهد گرفت . ما امید داریم در آینده ای نه چندان دور این تکنولوژی فراگیر شده و از مزایای آن استفاده های گوناگونی شود. تمرکز اصلی ما فراهم کردن انرژی ” پاک و ارزان برای همه و درهمه جا” هست بطوری که برای نصب و راه اندازی مزارع بادی به مساحت زمین به مراتب کمتری نسبت به توربین های سنتی نیاز است. همچنین ضریب ظرفیت انرژی تولید شده به نسبت ۶۰% الی ۹۰% خواهد بود و همه این امتیازات در مقابل هزینه سرمایه گذاری کمتر تولید انرژی پاک با هزینه دو سنت به ازاء هر کیلووات ساعت در مقیاس نیروگاهی قابل دست یابی است.